Plnění CO2 do tlakových láhví a kyvet

 

N
abízíme nejvýhodnější ceny plnění CO2 (kysličníku uhličitého) v karlovarském kraji. Plníme tlakové láhve a kyvety všech velikostí včetně plnění lahví na sodu a paintball. Potřebujete naplnit láhev CO2 pro svařování, stáčení nápojů, akvaristiku nebo jiné účely? Neváhejte a ozvěte se nám nebo rovnou přijeďte do naší provozovny v Sokolově, kde Vám danou láhev rádi naplníme.

U bombiček na sodu Vám dáme výměnou naplněnou bombičku stejného typu, abyste nemuseli čekat. Ostatní láhve menších objemů Vám zvládneme naplnit i na počkání. U větších objemů Vám naplněné láhve připravíme k vyzvednutí do druhého dne.

K plnění CO2 využíváme náš 10 tunový zásobník od společnosti Linde Gas a.s., jež je naším dodavatelem kvalitního CO2. Dále je naše provozovna vybavena moderním čerpadlem a váhou zajišťující přesné a bezpečné plnění lahví. Plnění provádějí proškolení pracovníci a vlastníme veškerá potřebná oprávnění k provozování této činnosti. Při plnění láhve kontrolujeme a dbáme na jejich bezpečnost.

Mimo plnění CO2 jsme vybaveni a certifikováni také na provádění předepsaných tlakových zkoušek, jež se podle platné legislativy musí provádět u lahví sloužících k přepravě plynů každých 9 let pokud výrobce nestanoví lhůtu kratší.

Back to Top