Prodej hasicích přístrojů

 

Prodáváme hasicí přístroje všech druhů. Nabízíme práškové, vodní a pěnové hasicí přístroje německého výrboce značky Neurrupin a sněhové hasicí přístroje české značky Hastex & Haspr. Mimo tyto druhy hasicích přístrojů máme v nabídce také hasicí přístroje s čistým hasivem a hasicí přístroje určené k hašení jedlých tuků.

Hasicí přístroje prodáváme s provedením kontroly provozuschopnosti a postaráme se i o jejich správné umístění a montáž v objektu. Pro lepší estetický dojem či ochranu hasicího přístroje nabízíme také skříně, do kterých lze hasicí přístroj umístit.

 


 

Prodej příslušenství k hydrantům

 

Vedle hasicích přístrojů tvoří naší hlavní nabídku součásti a příslušenství k hydrantům a hydrantovým systémům. Jedná se o požární hadice, proudnice, spojky, redukce, skříně a další kvalitní produkty českého výrobce Pavliš a Hartmann.

I v tomto případě se Vám rádi postaráme o instalaci či výměnu těchto součástí.

 


 

Další zboží v naší nabídce

 

Dále nabízíme bezpečnostní značení a další věcné prostředky a zařízení požární ochrany dle poptávky. Zboží, které není předmětem naší stálé nabídky, pro Vás seženeme u našich obchodních partnerů do několika dnů.

hydrantový systém
Back to Top